Новини

Шановний депонент!

У зв’язку із прийняттям Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку Рішення № 481 від 08.09.2020 про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо провадження депозитарної діяльності, виникла необхідність у внесенні змін до Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, а також внутрішніх документів Депозитарної установи. В зв’язку з цим, Наказом депозитарної установи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВІНТУМ» (скорочена назва – ТОВ «ІНВІНТУМ») №14-Д від 11.01.2021 затверджено нові умови Договору про обслуговування рахунку у цінних паперах (далі –Договір), а також Положення про депозитарну діяльність депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ» (далі – Положення). Вказані документи розміщені на веб-сайті депозитарної установи у мережі Інтернет http://invintum.com

Приведення у відповідність до вищевказаних змін раніше укладенних договорів про обслуговування рахунку у цінних паперах відбувається шляхом приєднання до запропонованих Депозитарною установою Умов Договору відповідно до Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Для приєднання до Умов Договору Депонент подає Депозитарній установі Заяву про приєднання до Умов Договору. Підписану та скріплену печаткою Депонента (у разі використання) Заяву про приєднання до Умов Договору у двох примірниках необхідно надіслати на поштову адресу Депозитарної установи (01042, м. Київ, вул. Чигоріна 18, к. 214) або надати іншим зручним для Депонента способом.

Тарифи щодо обслуговування рахунку залишились незмінними.

Крім цього, з метою забезпечення реалізації міжнародних зобов’язань України відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень закону США «Про додаткові вимоги до іноземних рахунків», ТОВ «ІНВІНТУМ», як фінансовий агент зобов’язаний проводити уточнення інформації про підзвітні рахунки Депонентів. Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас пройти повторну ідентифікацію в ТОВ «ІНВІНТУМ» щодо актуалізації наявних документів, в тому числі ідентифікаційних даних, для отримання документального підтвердження наявності або відсутності змін у них. Бланки документів, необхідні для заповнення, розміщені на веб-сайті депозитарної установи у мережі Інтернет http://invintum.com.

  • В разі виникнення питань звертайтеся за адресою: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна , буд. 18, каб. 214. За довідками просимо звертатися до нашого фахівця Осіс Ірини Валентинівни, тел. (044) 332-30-34, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.