Новини

До уваги клієнтів депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ»!

        Повідомляємо, що згідно Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України затвердженого рішенням НКЦПФР №148 від 07.03.2017 року, відбулися зміни у внутрішніх документах депозитарної установи, а саме у Договорі про обслуговування рахунку в цінних паперах та у Положенні про депозитарну діяльність депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ».

Звертаємо Вашу увагу на необхідність внесення змін до укладених Договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах та актуалізації інформації в Анкетах  рахунку в цінних паперах в частині інформації про адреси електронної пошти на які будуть направлятися повідомлення  акціонерам через депозитарну систему України.

У разі невчинення депонентами необхідних дій для приведення Договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах та Анкет  рахунку в цінних паперах до діючих вимог законодавства, такі депоненти не матимуть можливості отримувати персональні повідомлення акціонерам через депозитарну систему України.

За довідками щодо внесення змін до укладених Договорів та Анкет, паперах просимо звертатися до наших фахівців:

-          Вегера Олена Володимирівна, тел. (044) 332-30-47, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

-          Осіс Ірина Валентинівна, тел. (044) 332-30-34, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

В будь-якому разі, інформація щодо отриманих повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, буде розміщуватися депозитарною установою ТОВ «ІНВІНТУМ» на власному сайті у розділі «Депозитарна діяльність».