Новини

Повідомлення акціонерам через депозитарну систему України (ПрАТ «КЗЕСО» – РЗЗ 17.09.2020)

Відповідно до вимог “Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України”, затвердженого рішенням НКЦПФР від 07.03.2017 №148, та внутрішнього положення Про депозитарну діяльність депозитарної установи ТОВ “ІНВІНТУМ” 04.08.2020 розмістило посилання на копії повідомлення ПрАТ «КЗЕСО», що направлено ним через депозитарну систему України всім акціонерам, яке отримане ТОВ “ІНВІНТУМ” від Центрального депозитарію України 04.08.2020.

Копія повідомлення, що розміщене на веб-сайті ТОВ “ІНВІНТУМ”, посилання на копію повідомлення, що розміщене на веб-сайті Центрального депозитарію України.

До уваги клієнтів ТОВ «ІНВІНТУМ»!

Виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України та рекомендації МОЗ України щодо посилення заходів безпеки, ТОВ «ІНВІНТУМ» з 18.03.2020 повністю переходить на дистанційний режим роботи на час дії карантину, тобто без обслуговування клієнтів безпосередньо в офісі компанії. Всі необхідні технологічні процедури (проведеня депозитарних операцій - інформаційних, облікових та адміністративних) будуть проводитись вчасно та у звичному режимі з метою забезпечення стабільної роботи депозитарної системи.

Наші працівники продовжуватимуть виконувати свої обов’язки, відповідати на телефонні та електронні звернення.

Дата зняття даних обмежень режиму роботи буде встановлена відповідно до рекомендацій Координаційної ради з протидії поширення коронавірусу COVID-19 при Президентові України.

Про всі зміни ми будемо вчасно попереджати вас на нашому сайті. Наші актуальні контакти (телефони, е-мейли) розміщені на цьому сайті в розділі «КОНТАКТИ».

До уваги клієнтів депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ»!

Повідомляємо про зміну місцезнаходження депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ».

Нова адреса: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 18, офіс 214

З питань депозитарної діяльності звертайтесь до начальника відділу депозитарної діяльності Осіс Ірини Валентинівни за тел. (044) 332-30-34, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До уваги клієнтів депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ»!

        Повідомляємо, що згідно Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України затвердженого рішенням НКЦПФР №148 від 07.03.2017 року, відбулися зміни у внутрішніх документах депозитарної установи, а саме у Договорі про обслуговування рахунку в цінних паперах та у Положенні про депозитарну діяльність депозитарної установи ТОВ «ІНВІНТУМ».

Звертаємо Вашу увагу на необхідність внесення змін до укладених Договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах та актуалізації інформації в Анкетах  рахунку в цінних паперах в частині інформації про адреси електронної пошти на які будуть направлятися повідомлення  акціонерам через депозитарну систему України.

До уваги депонентів-юридичних осіб та емітентів!

         В зв’язку з підвищенням вартості послуг (тарифів) на  здійснення депозитарної діяльності ПАТ «Національний депозитарій України» (з 01.05.2017) нами був проведений аналіз фактичних розрахунків собівартості послуг, що надаються депонентам/емітентам ТОВ «ІНВІНТУМ». За результатами проведеного аналізу та з метою покриття операційних витрат,  депозитарна установа ТОВ «ІНВІНТУМ» була вимушена переглянути та затвердити нові Тарифи комісійної винагороди за надання депозитарних послуг.

Оновлені Тарифи на депозитарні послуги вступають в дію з 01.06.2017. Додаток 1 Тарифи юр особам резидентам та нерезидентам.pdf

Умови обслуговування рахунку в цінних паперах залишились незмінними.